FIT Catering, czyli sposób na udaną imprezę

fit-catering

Osoby dbające o sylwetkę i zdrowy tryb życia niejednokrotnie wpadają w panikę na samą myśl o organizacji imprezy. Jak przygotować niskokaloryczne posiłki, aby były smaczne? Czy rezygnować ze swoich przyzwyczajeń, by spełnić oczekiwania gości? Co zrobić, aby nie spędzać całego dnia w kuchni? Odpowiedź nasuwa się sama. Fit catering! Dlaczego to dobry sposób na udaną imprezę?

FIT Catering – dlaczego to dobry sposób na udaną imprezę?

Świadomość żywieniowa Polaków systematycznie się zwiększa. Coraz więcej osób sięga po zdrową żywność i pilnuje kaloryczności dań. Na uroczystościach rodzinnych i imprezach w gronie przyjaciół wciąż jednak królują ociekające tłuszczem dania i pełne cukru desery. Tymczasem jak przekonuje FIT Catering, można inaczej – zdrowiej, mniej kalorycznie i – co najważniejsze – bez wysiłku. Przygotowane przez firmę cateringową dania trafiają wprost do Twoich rąk we wskazanym terminie i dogodnej porze.

Na tym zalety FIT Cateringu się nie kończą. Dlaczego jeszcze to udany sposób na imprezę lub rodzinną uroczystość?

  1. Nie musisz rezygnować ze swoich zdrowych przyzwyczajeń. Jeżeli dbasz o sylwetkę, wiesz, jak ciężko przetrwać rodzinną uroczystość lub spotkanie z przyjaciółmi. Zewsząd atakują Cię bowiem smakołyki – ciasta, mięsa i ociekające majonezem sałatki. Niewątpliwie znajdujące się na stole potrawy świetnie smakują, jednak są bardzo kaloryczne.
    Tymczasem FIT Catering jest nie tylko pyszny, ale i niskokaloryczny. Dzięki niemu nie musisz rezygnować ze swoich przyzwyczajeń i możesz bez obaw pałaszować przygotowane dania. Mają one bowiem określoną przez Ciebie kaloryczność i zawierają zdrowe składniki, które lubisz i cenisz za wartości odżywcze.
  2. Zyskujesz pewność, że dania będą smakować nie tylko Tobie, ale i gościom. Niskokaloryczne potrawy świetnie smakują. Ciebie nie trzeba o tym przekonywać, jednak zaproszonych gości często tak.
    Na szczęście FIT Catering przygotowują profesjonalni kucharze, którzy potrafią dobrać smaki, tak aby przyrządzane dania spełniły oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Nie boją się też stosować przypraw, aby wydobyć z wykorzystywanych składników to, co najlepsze.
  3. Nie musisz spędzać całego dnia w kuchni. Myli się ten, kto twierdzi, że przygotowanie niskokalorycznych dań dla kilku, a nawet kilkunastu osób nie jest czasochłonne. Warto pamiętać, że potrawy muszą być nie tylko smaczne, ale i estetycznie podane. Są przecież serwowane gościom.
    Dzięki FIT Cateringowi nie musisz zrezygnować z czasu wolnego, aby przygotować dania. Cały proces spoczywa w rękach specjalistów. Dbają oni nie tylko o smak potraw, ale również ich atrakcyjny wygląd. Już sam widok przyrządzonych smakołyków zachęci nawet zagorzałych sceptyków FIT jedzenia do ich spróbowania.
  4. Możesz dostosować potrawy do indywidualnych preferencji gości. Firma cateringowa oferuje bogate menu. Wybierać możesz spośród niskokalorycznych dań nie tylko kuchni polskiej, ale i włoskiej, śródziemnomorskiej, indyjskiej czy też japońskiej. Dostępne są również przekąski i potrawy wegetariańskie, wegańskie czy też bezglutenowe, a także potrawy wykonane z BIO składników.

Dzięki bogatemu menu możesz dopasować jadłospis królujący na imprezie lub uroczystości do indywidualnych preferencji gości. Z pewnością docenią oni Twoje wysiłki, zwłaszcza jeśli są to osoby cierpiące na alergie pokarmowe, np. celiakię.

Fit Catering i impreza? To może się udać! Odpowiednio skomponowane menu zachwyci wszystkich gości, niezależnie od tego, czy lubują się w zdrowych smakach czy też nie. Serwowane przekąski i dania będą nie tylko pyszne, ale i atrakcyjne pod względem wizualnym, co dodatkowo zachęci do próbowania dań. Warunek jest jeden – FIT Catering musi zostać przygotowany przez rzetelną firmę cateringową, która ma doświadczenie w gotowaniu niskokalorycznych potraw. Wówczas zyskasz pewność, że wszystko będzie świeże, smaczne, pożywne, a także atrakcyjnie podane.

By Dorota

Dorota jest zawodową dziennikarką, która od ponad 2 lat związana jest z portalem ChochlikDrukarski.com.pl. Lubi pisać o sprawach bieżących, zdrowiu i nauce.